Ръководство 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

Снимка
Лилова

    д-р Елеонора Лилова  – директор, д-р по управление на образованието, Първа ПКС

     Приемно време: понеделник 08.30 ч. - 10.30 ч. и по заявка през техническия секретар на 2. СУ.

  • Орхидея Делиева – заместник-директор учебна дейност начален етап, Втора ПКС
  • Радка Меракова – заместник-директор учебна дейност гимназиален етап, Четвърта ПКС
  • Пламен Туртуманов – заместник-директор, Пета ПКС

Екип за допълнителна подкрепа

  • Цветомила Георгиева – ресурсен учител, Втора ПКС
  • Йоана Събева – психолог
  • Николета Костова – психолог
  • Мая Булванска – педагогически съветник
  • Теодора Рудолф – логопед

Български език и литература

  • Борислав Нгуиен – учител по БЕЛ, Четвърта ПКС
  • Иглика Петрова –  старши учител по БЕЛ, Пета ПКС
  • Лилия Джунова  –  учител по БЕЛ
  • Мариана Минчева –  старши учител по БЕЛ, Пета ПКС
  • Нели Григорова –  старши учител по БЕЛ, Първа ПКС, председател на методичния съвет по БЕЛ
  • Нина Добрева –  старши учител по БЕЛ, Пета ПКС
  • Росица Бекова –  учител по БЕЛ, Пета ПКС
  • Цветанка Карамитева –  старши учител по БЕЛ

Английски език

  • Ани Сотирова-Минчева – учител по английски език, Четвърта ПКС
  • Борислава Костова – учител по английски език
  • Ваня Гунова –  старши учител по английски език, Четвърта ПКС, председател на методичния съвет по чужди езици
  • Гюлсун Хайтова –  учител по английски език, Пета ПКС
  • Даниела Декова –  старши учител по английски език, Четвърта ПКС
  • Клара Русанова –  учител по английски език, Втора ПКС
  • Малинка Цветкова – старши учител по английски език
  • Марияна Цветанова – старши учител по английски език, Трета ПКС 
  • Надежда Яначкова-Петрова – учител по английски език
  • Теодора Василева – старши учител по английски език, Трета ПКС

Немски език

  • Мария Маджарова – учител по немски език, Пета ПКС

Испански език

  • Павлина Иванова –  учител по испански език
  • Силвия Софиянска –  старши учител по испански език

Математика

  • Албена Коцева – учител по математика
  • Даниела Атанасова-Кованджиева –  старши учител по математика, Първа ПКС
  • Диана Георгиева – старши учител по математика, Първа ПКС
  • Елка Миленкова – старши учител по математика, Пета ПКС
  • Надежда Миланова – старши учител по математика, Четвърта ПКС
  • Цветелина Иванова – учител по математика, председател на методическия съвет по математика и информационни технологии

Информатика и информационни технологии

  • Ирена Стоянова – учител по информатика и информационни технологии, Четвърта ПКС
  • Михаил Андреев – външен лектор ФУЧ Училищна академия Телерик
  • Нели Филипова – учител по информационни технологии, Пета ПКС

История и цивилизации

  • Божидар Питов – учител по история и цивилизации
  • Пламена Костова – учител по история и цивилизации
  • Цецка Георгиева – старши учител по история и цивилизации, Първа ПКС
  • Явор Шопов – учител по история и цивилизации

География и икономика

  • Владимир Лазов – учител по география, Четвърта ПКС
  • Йорданка Тодорова – учител по география и икономика
  • д-р Радослава Бочева – старши учител по география и икономика, д-р по география

Обществени науки

  • Мая Гълъбова – учител по обществени науки

Философия 

  • Венелин Кацов  – учител по философия
  • д-р Невелин Вутев – старши учител по философия, д-р по философия, председател на методическия съвет по обществени науки 

Биология и здравно образование

  • Милена Иванова – старши учител по биология и здравно образование, Четвърта ПКС
  • Росица Василева – главен учител по биология и здравно образование, Трета ПКС

Физика и астрономия

  • Людмила Власакова – старши учител по физика и астрономия, Трета ПКС, председател на методическия съвет по природни науки
  • Снежана Кирова – учител по физика и астрономия, Четвърта ПКС

Химия и опазване на околната среда

  • Венета Тодорова – старши учител по химия и опазване на околната среда, Втора ПКС
  • Нели Райкова – старши учител по химия и опазване на околната среда, Пета ПКС, 

Музика

  • Илияна Симеонова -Тафровска – учител по музика
  • Костадин Ланджов – учител по музика

Изобразително изкуство

  • Гергана Лазарова – учител по изобразително изкуство, заместник-председател на методичния съвет по изкуства и спорт
  • Райничка Павлова – старши учител по изобразително изкуство

Технологии

  • Мая Гълъбова – старши учител по предприемачество
  • Райничка Павлова – старши учител по технологии, Трета ПКС

Физическо възпитание и спорт

  • Андриан Костадинов – учител по ФВС, Четвърта ПКС, председател на методичния съвет по изкуства и спорт
  • Галина Ненкова – старши учител по ФВС, Трета ПКС
  • Ганка Апостолова – учител по ФВС,  Пета ПКС
  • Данаил Миронов – учител по ФВС, Четвърта ПКС
  • Кристиян Андонов – учител по ФВС, Пета ПКС
  • Румяна Чапаева – учител по ФВС, Пета ПКС

Начален учител

  • Ана Георгиева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Анелия Гаджова – старши учител, Трета ПКС
  • Боряна Йонкова – старши учител, Трета ПКС
  • Велислава Анева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Весела Деянова – учител Английски език в начален етап
  • Галина Иванова – учител Английски език в начален етап, Пета ПКС
  • Детелина Делева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Диана Георгиева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Елка Миткова – старши учител, Втора ПКС
  • Емил Ризов – старши учител, Трета ПКС
  • Илияна Кокошарова – старши учител, Четвърта ПКС
  • Катя Велкова – старши учител, Втора ПКС
  • Красимира Мицева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Маринела Вълчева – главен учител, Четвърта ПКС
  • Мария Калотова – старши учител, Трета ПКС
  • Никола Кръстев – главен учител, Четвърта ПКС
  • Офелия Камберова – старши учител, Трета ПКС
  • Павлина Павлова – старши учител, Втора ПКС
  • Саша Ангелова – старши учител, Пета ПКС
  • Славка Първова – старши учител, Трета ПКС, председател на методичния съвет на Начален етап
  • Юлия Широкодолска – старши учител, Четвърта ПКС

Учител в ЦОУД

  • Александра Тодорова – учител в ЦОУД
  • Айше Дюрмуш – учител в ЦОУД
  • Гергана Илова – учител в ЦОУД
  • Диана Чолакова – учител в ЦОУД
  • Еда Мехмед-Андреева – учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Екатерина Божкова – учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Емилия Рупколска – старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Зинка Иванова – старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Искра Ангеловска – учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Кръстина Друмева – старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Нина Стоянова – старши учител в ЦОУД, Първа ПКС
  • Ния Георгиева – старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Олга Тошева – старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Паулина Тодорова – старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Петрана Антова – старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Радост Зафирова-Макалоска – учител в ЦОУД
  • Христина Молева – учител в ЦОУД

Непедагогически персонал на 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

  • Борислав Нгуиен – заместник-директор, Четвърта ПКС
  • Мария Михайлова – главен счетоводител
  • Ивайло Георгиев – финансов контрольор
  • Даниела Георгиева – завеждащ административно-трудова служба
  • Никола Кръстев – администратор база данни
  • Нина Кръстева – домакин
  • Цветалина Лепоева – технически секретар
  • Мая Алексиева – библиотекар
  • Борислав Иванов – работник ремонт и поддръжка
  • Марян Гулев – работник ремонт и поддръжка / портиер
  • Лили Миланова – хигиенист
  • Любка Янева – хигиенист
  • Марийка Иванова – хигиенист
  • Марийка Георгиева – хигиенист
  • Надка Асенова – хигиенист
  • Рени Кирилова – хигиенист
  • Рени Стефанова – хигиенист
  • Софка Миланова – хигиенист
  • Траянка Миланова – хигиенист