Ръководство 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

  • д-р по управление на образованието Елеонора Стоянова Лилова  – директор, Първа ПКС
  • Красимир Лаков Лаков - заместник - директор учебна дейност прогимназиален етап, Пета ПКС
  • Мими Миткова Виденова - заместник-директор учебна дейност
  • Орхидея Юлианова Делиева – заместник-директор учебна дейност начален етап, Втора ПКС
  • Радка Николова Меракова - заместник - директор учебна дейност гимназиален етап, Четвърта ПКС

Екип за допълнителна подкрепа

  • Венелин Лъчезаров Кацов - педагогически съветник
  • Георги Кирилов Велинов - психолог
  • Теодора Рудолф - логопед
  • Цветомила Костова Георгиева - ресурсен учител, Втора ПКС

Педагогически персонал на 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

Български език и литература

  • Борислав Дон Нгуиен - учител по БЕЛ
  • Георги Веселинов Илиев учител БЕЛ
  • Иглика Неделкова Петрова - старши учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Лилия Тодорова Джунова - старши учител БЕЛ
  • Мариана Иванова Минчева - старши учител БЕЛ, Пета ПКС, председател на методичния съвет по БЕЛ
  • Нели Цветанова Григорова - старши учител БЕЛ, Първа ПКС
  • Нина Ангелова Добрева - старши учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Росица Валентинова Бекова - учител БЕЛ, Пета ПКС
  • Цветанка Петрова Карамитева - старши учител БЕЛ

Английски език

  • Ани Янкова Сотирова-Минчева - учител Английски език, Четвърта ПКС
  • Ваня Генчева Гунова – старши учител Английски език, Четвърта ПКС
  • Гюлсун Методиева Хайтова - учител Английски език
  • Даниела Делчева Декова - старши учител Английски език, Четвърта ПКС
  • Клара Недкова Русанова - старши учител Английски език, Втора ПКС
  • Лазар Станчев Драйчев - старши учител Английски език, Пета ПКС
  • Малинка Тоскова Цветкова - старши учител Английски език
  • Марияна Ненова Цветанова - старши учител Английски език, Трета ПКС
  • Теодора Бориславова Василева - старши учител Английски език, Трета ПКС, председател на методичния съвет по Чужди езици

Немски език

  • Мария Ивелинова Маджарова – учител по Немски език, Пета ПКС

Испански език

  • Павлина Славова Иванова - учител по Испански език
  • Силвия Валентинова Софиянска - старши учител Испански език

Математика

  • Даниела Атанасова Атанасова-Кованджиева - старши учител Математика, Трета ПКС
  • Диана Данчева Георгиева - старши учител Математика, Първа ПКС
  • Елка Михайлова Миленкова – старши учител Математика, Пета ПКС, председател на методическия съвет по Математика
  • Миглена Василева Маркова - старши учител Математика, Четвърта ПКС
  • Надежда Костадинова Миланова - старши учител Математика, Четвърта ПКС
  • Цветелина Николаева Иванова - учител Математика

Информатика и информационни технологии

  • Анелия Томова Стоилова - учител по информатика и информационни технологии
  • Даниила Аврам Арав – старши учител Информационни технологии, Първа ПКС
  • Людмила Атанасова Асенова – старши учител Информационни технологии, Четвърта ПКС, председател на методичния съвет по Информационни технологии
  • Милен Боянов Смиленски - ръководител направление ИКТ, Пета ПКС
  • Пламен Йорданов Туртуманов – старши учител Информационни технологии, Пета ПКС

История и цивилизация

  • Владимир Василев Лазов - учител История и цивилизация, Пета ПКС
  • Надя Василева Симеонова - учител История и цивилизация, Втора ПКС, председател на методичния съвет по Обществени науки
  • д-р по история Николай Орлинов Данев - главен учител История и цивилизация, Първа ПКС
  • Цецка Благоева Георгиева - старши учител История и цивилизация, Първа ПКС

География и икономика

  • Йорданка Тодорова Тодорова - учител География и икономика
  • Красимир Лаков Лаков – старши учител География и икономика, Пета ПКС
  • д-р по география Радослава Иванова Бочева, старши учител География и икономика

Обществени науки

  • Мариана Петрова Латунова – старши учител Обществени науки, Четвърта ПКС

Философия 

  • д-р по философия Невелин Веселинов Вутев – старши учител Философия 

Биология и здравно образование

  • Милена Илиева Иванова – старши учител Биология и здравно образование, Четвърта ПКС
  • Росица Димитрова Василева – главен учител Биология и здравно образование, Трета ПКС

Физика и астрономия

  • Людмила Иванова Власакова - старши учител Физика и астрономия, Трета ПКС
  • Кремена Николова Дукадинова – старши учител Физика и астрономия, Четвърта ПКС, председател на методичния съвет

Химия и опазване на околната среда

  • Венета Живкова Тодорова – старши учител Химия и опазване на околната среда, Трета ПКС, председател на методичния съвет по Природни науки
  • Нели Стефанова Райкова – старши учител Химия и опазване на околната среда, Пета ПКС, 

Музика

  • Илияна Найденова Симеонова - Тафровска - учител по Музика
  • Костадин Димитров Ланджов - учител по Музика, председател на методичния съвет по Изкуства

Изобразително изкуство

  • Гергана Илиева Лазарова - учител Изобразително изкуство
  • Кремена Владимирова Жобова – учител Изобразително изкуство

Технологии

  • Райничка Аспарухова Павлова – старши учител Технологии, Трета ПКС

Физическа възпитание и спорт

  • Андриан Красимиров Костадинов - учител ФВС
  • Галина Николаева Ненкова - старши учител ФВС, Трета ПКС
  • Ганка Тодорова Апостолова – учител ФВС
  • Георги Божидаров Радосов - учител ФВС
  • Данаил Младенов Миронов - учител ФВС, председател на методичния съвет по Спорт
  • Кристиян Симеонов Андонов - учител ФВС, Пета ПКС
  • Румяна Харитонова Чапаева - учител ФВС, Пета ПКС

Начален учител

  • Ана Христова Георгиева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Анелия Славейкова Гаджова - старши учител, Трета ПКС
  • Боряна Александрова Йонкова – старши учител, Трета ПКС
  • Велислава Анева Анева – старши учител, Пета ПКС
  • Весела Деянова Деянова - учител Английски език в начален етап
  • Галина Иванова Иванова - учител Английски език в начален етап
  • Детелина Динкова Делева – старши учител, Четвърта ПКС
  • Диана Петрова Георгиева – старши учител, Пета ПКС
  • Екатерина Василева Божкова – старши учител, Пета ПКС
  • Елка Димитрова Миткова – старши учител, Втора ПКС
  • Емил Кирилов Ризов - старши учител, Четвърта ПКС
  • Ива Георгиева Младенска - старши учител
  • Илиана Апостолова Кокошарова - старши учител, Четвърта ПКС
  • Катя Методиева Велкова – старши учител, Втора ПКС
  • Красимира Василева Мицева - старши учител, Четвърта ПКС
  • Маринела Богданова Вълчева – старши учител, Пета ПКС
  • Мария Костова Калотова - старши учител, Трета ПКС, председател на методичния съвет на Начален етап
  • Никола Красимиров Кръстев – главен учител, Четвърта ПКС
  • Офелия Юлиянова Камберова - старши учител, Трета ПКС
  • Павлина Илиева Павлова – старши учител, Втора ПКС
  • Саша Борисова Ангелова – старши учител, Пета ПКС
  • Славка Георгиева Първова - старши учител, Четвърта ПКС
  • Юлия Николаева Широкодолска – старши учител, Четвърта ПКС

Учител в ЦОУД

  • Айше Зюлкер Дюрмуш - учител в ЦОУД
  • Анета Стоилова Колева - старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Екатерина Василева Божкова - старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Емилия Горанова Рупколска – старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Зинка Петкова Иванова – старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Ирена Кирилова Стоянова - старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Искра Димова Ангеловска - старши учител в ЦОУД
  • Кръстина Георгиева Друмева - старши учител в ЦОУД
  • Нина Николаева Стоянова - старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Ния Георгиева Георгиева – старши учител в ЦОУД, Четвърта ПКС
  • Олга Колева Тошева - старши учител в ЦОУД
  • Паулина Славейкова Тодорова - старши учител в ЦОУД, Трета ПКС
  • Петрана Ангелова Антова - старши учител в ЦОУД
  • Петя Викторова Алтънова - учител в ЦОУД
  • Радостина Пенева Николова – старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Таня Владимирова Кованджиева – старши учител в ЦОУД, Пета ПКС
  • Христина Костадинова Молева - учител в ЦОУД

Непедагогически персонал на 2. СУ “Акад. Емилиян Станев”

  • Пламен Йорданов Туртуманов - заместник-директор административно-стопанска дейност, Пета ПКС
  • Даниела Орлинова Георгиева - завеждащ административно-трудова служба
  • Мария Михайлова Михайлова – главен счетоводител
  • Ивайло Красимиров Георгиев – финансов контрольор
  • Мая Костадинова Алексиева – библиотекар
  • Нина Иванова Кръстева – домакин
  • Цветалина Иванова Лепоева – технически секретар
  • Пламен Стоянов Иванов - работник ремонт и поддръжка
  • Лили Ангелова Миланова - хигиенист
  • Любка Юлиева Янева - хигиенист
  • Марийка Данчева Иванова - хигиенист
  • Марийка Янкова Георгиева - хигиенист
  • Надка Янкова Асенова - хигиенист
  • Рени Асенова Кирилова - хигиенист
  • Рени Василева Стефанова - хигиенист
  • Софка Василева Миланова - хигиенист
  • Траяна Василева Миланова - хигиенист